VDH Moerdijk (HQ)

Adresgegevens

Tradeboulevard 2
4761 RL Moerdijk
The Netherlands
+31 168 745 701 (Spain/Portugal)
+31 168 204 000 (Eastern europe)
+31 168 745 742 | usa@vdhcompany.com (USA)
+31 168 745 740 | chartering@vdhcompany.com (Chartering)
+31 168 745 760 | transport@vdhcompany.com (Administration)
+31 168 745 770 | fruitmoerdijk@vdhcompany.com (Fruit)

Stel uw vraag

VDH Moerdijk (HQ)

Forwarding, Warehousing, Customs & Logistics

Corne Grinwis

Corne Grinwis

Vrachtwagenchauffeur

“k voel me tijdens het transport echt verantwoordelijk voor wat er in die container zit.”




Corne Grinwis
Vrachtwagenchauffeur

Maria Perez

Maria Perez

Administratie

Maria Perez
Administratie

“Ik vind het belangrijk dat je nét dat stapje extra zet.”

+31 168 745700
maria@vdhcompany.com

Verstuur e-mail
Sluiten
Jordy Frank

Jordy Frank

Planner/Warehousing

Jordy Frank
Planner/Warehousing

“Als het niet kan zoals het moet, dan moet het zoals het kan. Als het maar gebeurt.”

+31 168 745700
jordy@vdhcompany.com

Verstuur e-mail
Sluiten
Marko Bakelaar

Marko Bakelaar

Hoofd financiën

“Het gaat er niet over hoeveel iets kost, maar hoeveel iets oplevert.”




Marko Bakelaar
Hoofd financiën

marko@vdhcompany.com

Peter van Zielst

Peter van Zielst

Planner

Peter van Zielst
Planner

“Wij krijgen alles gedaan!”

+31 168 745700
peter@vdhcompany.com

Verstuur e-mail
Sluiten
Marco Nagtegaal

Marco Nagtegaal

Planner

Marco Nagtegaal
Planner

“k ben die vent die het gewoon dóet terwijl iemand anders zegt dat het niet kan.”

+31 168 745700
marco@vdhcompany.com

Verstuur e-mail
Sluiten
Rene van der Groef

Rene van der Groef

Chartering

Rene van der Groef
Chartering

“Uiteindelijk hebben we allemaal hetzelfde doel voor ogen.”

+31 168 745700
rene@vdhcompany.com

Verstuur e-mail
Sluiten
Martin Jongejan

Martin Jongejan

Heftruckchauffeur

“De lepels van mijn heftruck zijn een verlengstuk van mijn handen.”




Martin Jongejan
Heftruckchauffeur

Roy Kievit

Roy Kievit

Heftruckchauffeur

“Ik vind het belangrijk dat collega’s op me kunnen rekenen.”




Roy Kievit
Heftruckchauffeur

Jacob van der Spaan

Jacob van der Spaan

Declarant / Warehousing

Jacob van der Spaan
Declarant / Warehousing

“Tien containers naar China of één pallet naar Antwerpen: allebei even belangrijk!”

+31 168 745700
jacob@vdhcompany.com

Verstuur e-mail
Sluiten
Rene Vos

Rene Vos

Warehousing / Fust

Rene Vos
Warehousing / Fust

“Klanten willen vaak direct een oplossing. Daar zorg ik voor.”

+31 168 204000
rene.vos@vdhcompany.com

Verstuur e-mail
Sluiten
Anrik Breur

Anrik Breur

Warehouse Manager

Anrik Breur
Warehouse Manager

“We zijn een soort hotel, maar dan voor spullen. De service moet dus optimaal zijn.”

+31 168 204000
anrik@vdhcompany.com

Verstuur e-mail
Sluiten
Swavek Sadowski

Swavek Sadowski

Chartering

“We werken hier met een team van echte aanpakkers.”




Swavek Sadowski
Chartering

+31168745700
swavek@vdhcompany.com

Hans Admiraal

Hans Admiraal

Vrachtwagenchauffeur

“Transport is samenwerken. En dat kunnen we hier als de beste.”




Hans Admiraal
Vrachtwagenchauffeur

Adélia Queijo Perez

Adélia Queijo Perez

Administratie

Adélia Queijo Perez
Administratie

“Ik voel me tijdens het transport echt verantwoordelijk voor wat er in die container zit.”

+31 168 745 762
adelia@vdhcompany.com

Verstuur e-mail
Sluiten
Anne Stouten

Anne Stouten

Administratie

Anne Stouten
Administratie

“Iedereen is hier van even groot belang.”

+31 168 745 763
anne@vdhcompany.com

Verstuur e-mail
Sluiten
Ben Verwijs

Ben Verwijs

Expediteur

Ben Verwijs
Expediteur

“Iedereen is hier van even groot belang.”

+31 168 745 774
ben@vdhcompany.com

Verstuur e-mail
Sluiten
Davy Schellevis

Davy Schellevis

Assistent expediteur

Davy Schellevis
Assistent expediteur

“Iedereen is hier van even groot belang.”

+31 168 745 770
davy@vdhcompany.com

Verstuur e-mail
Sluiten
Eric van Dongen

Eric van Dongen

Logistiek medewerker

“Ik voel me tijdens het transport echt verantwoordelijk voor wat er in die container zit.”




Eric van Dongen
Logistiek medewerker

Hans Stoutjesdijk

Hans Stoutjesdijk

Logistiek medewerker

“Trainingen, cursussen, studie … we blijven van alle ontwikkelingen op de hoogte.”




Hans Stoutjesdijk
Logistiek medewerker

Jan Lassche

Jan Lassche

Planning Spanje/Portugal

“Trainingen, cursussen, studie … we blijven van alle ontwikkelingen op de hoogte.”




Jan Lassche
Planning Spanje/Portugal

Jasper Biesheuvel

Jasper Biesheuvel

Financiële administratie

“Wij wachten niet op een goede dag, die maken we als team met elkaar!”




Jasper Biesheuvel
Financiële administratie

+168 745 772
jasper@vdhcompany.com

Jesse Kieviet

Jesse Kieviet

Chartering

Jesse Kieviet
Chartering

“Iedereen is hier van even groot belang.”

+31 168 745 749
jesse@vdhcompany.com

Verstuur e-mail
Sluiten
John van Bergen

John van Bergen

Chauffeur

John van Bergen
Chauffeur

“We begeleiden transport van A naar B en van A tot Z!”

Verstuur e-mail
Sluiten
Kristel Timmers

Kristel Timmers

HR / Quality assistent

Kristel Timmers
HR / Quality assistent

“We begeleiden transport van A naar B en van A tot Z!”

+31 168 745 771
kristel@vdhcompany.com

Verstuur e-mail
Sluiten
Lars Jongejan

Lars Jongejan

Export Spanje

Lars Jongejan
Export Spanje

“Bij rustig weer kan iedereen stuurman zijn, wij ook bij storm.”

+31 168 745 705
lars@vdhcompany.com

Verstuur e-mail
Sluiten
Marco Troost

Marco Troost

Logistiek medewerker

“We leren van elkaar, ervaring wordt graag gedeeld!”




Marco Troost
Logistiek medewerker

Martijn Reijngoudt

Martijn Reijngoudt

Expediteur

“We begeleiden transport van A naar B en van A tot Z!”




Martijn Reijngoudt
Expediteur

Martijn.reijngoudt@vdhcompany.com

Maurice Nagtegaal

Maurice Nagtegaal

Planning

“Het doel is om toegevoegde waarde te bieden aan de klant.”




Maurice Nagtegaal
Planning

maurice@vdhcompany.com

Nicky Walpot

Nicky Walpot

Logistiek medewerker

“Veiligheid voor snelheid is de regel in ons magazijn.”




Nicky Walpot
Logistiek medewerker

Niels van der Groef

Niels van der Groef

Chartering

Niels van der Groef
Chartering

“We begeleiden transport van A naar B en van A tot Z!”

+31 168 745 746
niels@vdhcompany.com

Verstuur e-mail
Sluiten
Peter-Jan Fontijne

Peter-Jan Fontijne

Logistiek medewerker

“Saaie dagen? Die bestaan hier niet!”




Peter-Jan Fontijne
Logistiek medewerker

Richard Broeders

Richard Broeders

Transportplanner

Richard Broeders
Transportplanner

“Ik voel me tijdens het transport echt verantwoordelijk voor wat er in die container zit.”

+31 168 745700
richard.broeders@vdhcompany.com

Verstuur e-mail
Sluiten
Terry Akershoek

Terry Akershoek

Chartering

Terry Akershoek
Chartering

“Iedereen is hier van even groot belang.”

+31 168 745 747
terry@vdhcompany.com

Verstuur e-mail
Sluiten
Wiljan Driece

Wiljan Driece

Planner

Wiljan Driece
Planner

“Klanten zijn partners voor ons: samen zetten we een resultaat neer.”

wiljan@vdhcompany.com

Verstuur e-mail
Sluiten
Deze content is alleen beschikbaar nadat u cookies hebt geaccepteerd.

Gerelateerde diensten

Forwarding

De reis

Warehousing

De tussenstop of eindbestemming

Customs

De obstakels

Logistics

De route