VDH Ridderkerk

Adresgegevens

Handelsweg 180
2988 DC Ridderkerk
Nederland
+31 180 239 300

Stel uw vraag

VDH Ridderkerk

Forwarding, Warehousing & Logistics

Tim Rodenhuis

Tim Rodenhuis

Declarant

Tim Rodenhuis
Declarant

“Iedereen is hier van even groot belang.”

+31 180 239 331
tim@vdhcompany.com

Verstuur e-mail
Sluiten
Marja Janse

Marja Janse

Administratie

Marja Janse
Administratie

“Ook ik ben freight manager, want zonder administratie staat alles stil!”

+31 180 239 332
marja@vdhcompany.com

Verstuur e-mail
Sluiten
Dim Tabak

Dim Tabak

Loods Medewerker

“Even een tandje erbij … laat dat maar aan ons over.”




Dim Tabak
Loods Medewerker

Ard-Jan van Bergeijk

Ard-Jan van Bergeijk

Logistiek medewerker

“Trainingen, cursussen, studie … we blijven van alle ontwikkelingen op de hoogte.”




Ard-Jan van Bergeijk
Logistiek medewerker

Frouke van der Meulen

Frouke van der Meulen

Expediteur

Frouke van der Meulen
Expediteur

“We begeleiden transport van A naar B en van A tot Z!”

+31 180 239 334
frouke@vdhcompany.com

Verstuur e-mail
Sluiten
Geert van den Berg

Geert van den Berg

Logistiek medewerker

“Klanten moeten voor de volle 100% op mij kunnen vertrouwen!”




Geert van den Berg
Logistiek medewerker

Jaco van Galen

Jaco van Galen

Heftruckchauffeur

“Klanten moeten voor de volle 100% op mij kunnen vertrouwen!”




Jaco van Galen
Heftruckchauffeur

Jim van der Geijn

Jim van der Geijn

Declarant

Jim van der Geijn
Declarant

“Iedereen is hier van even groot belang.”

+31 180 239 300
jim@vdhcompany.com

Verstuur e-mail
Sluiten
Marcel Kwantes

Marcel Kwantes

Expediteur

Marcel Kwantes
Expediteur

“Trainingen, cursussen, studie … we blijven van alle ontwikkelingen op de hoogte.”

+31 180 239 300
marcel@vdhcompany.com

Verstuur e-mail
Sluiten
Rob van Gameren

Rob van Gameren

Logistiek medewerker

“We begeleiden transport van A naar B en van A tot Z!”




Rob van Gameren
Logistiek medewerker

Robin Vergouwe

Robin Vergouwe

Expediteur

Robin Vergouwe
Expediteur

“Ik voel me tijdens het transport echt verantwoordelijk voor wat er in die container zit.”

+31 180 239 337
robin@vdhcompany.com

Verstuur e-mail
Sluiten
Sabine Hartensveld

Sabine Hartensveld

Administratie

Sabine Hartensveld
Administratie

“We begeleiden transport van A naar B en van A tot Z!”

+31 180 239 335
sabine@vdhcompany.com

Verstuur e-mail
Sluiten
Deze content is alleen beschikbaar nadat u cookies hebt geaccepteerd.

Gerelateerde diensten

Forwarding

De reis

Warehousing

De tussenstop of eindbestemming

Logistics

De route