Freight Managers

Bel ons, wij maken van uw probleem ons succes!

We werken in kleine teams, met uiteenlopende specialismen. Bij VDH is iedereen uniek, net als onze klanten! Samen streven we naar maximale service en excellente kwaliteit! Echter zijn we ook groot genoeg om u alle diensten te kunnen bieden die u van een professionele transporteur verwacht. 

Wie zijn de freight managers

VDH Dirksland

Forwarding & Customs

Hans Heestermans

Hans Heestermans

Vrachtwagenchauffeur

“Je rijdt niet zomaar met een container … dat is waardevol bezit van je klant!”




Hans Heestermans
Vrachtwagenchauffeur

Leo van der Wende

Leo van der Wende

Heftruckchauffeur

“Ons team is een soort familie. We hebben aan een half woord genoeg.”




Leo van der Wende
Heftruckchauffeur

Anna-Marie Mastenbroek

Anna-Marie Mastenbroek

Allround / IFS

Anna-Marie Mastenbroek
Allround / IFS

“Het is zó belangrijk dat onze klanten op ons kunnen vertrouwen. Daar is iedereen hier van doordrongen.”

+31 187 605080
anna-marie@vdhcompany.com

Verstuur e-mail
Sluiten
Lauran Contant

Lauran Contant

Warehousing / Transport

Lauran Contant
Warehousing / Transport

“We doen hier gewoon wat we beloven. En dat doen we goed!”

+31 187 685080
lauran@vdhcompany.com

Verstuur e-mail
Sluiten
Richard Breure

Richard Breure

Warehousing / Declarant

Richard Breure
Warehousing / Declarant

“We hebben wereldwijd een enorm netwerk. Dat werkt prettig en lekker snel.”

+31 187 685080
richard@vdhcompany.com

Verstuur e-mail
Sluiten
Hans Admiraal

Hans Admiraal

Vrachtwagenchauffeur

“Transport is samenwerken. En dat kunnen we hier wel.”




Hans Admiraal
Vrachtwagenchauffeur

Paul van der Meijde

Paul van der Meijde

Zeevracht / Declarant

Paul van der Meijde
Zeevracht / Declarant

“Mijn belangrijkste taak is om ervoor te zorgen dat mijn klanten zich geen zorgen maken.”

+31 187 685083
paul@vdhcompany.com

Verstuur e-mail
Sluiten
Gerda van der Sluis

Gerda van der Sluis

Administratie

Gerda van der Sluis
Administratie

“Hier is gewoon alles goed geregeld … alles!”

+31 187 487485
gerda@vdhcompany.com

Verstuur e-mail
Sluiten
Martijn Heestermans

Martijn Heestermans

Directie

Martijn Heestermans
Directie

“Travelling is a possibility to add value, no matter who, or what you are.”

+31 187 487485
martijn@vdhcompany.com

Verstuur e-mail
Sluiten
Jan van Dongen

Jan van Dongen

Directie

Jan van Dongen
Directie

“No matter what you believe in, everything in life is on it’s way to a destination.”

+31 187 685080
jan@vdhcompany.com

Verstuur e-mail
Sluiten
Bram Heerschap

Bram Heerschap

Customs / Sales

Bram Heerschap
Customs / Sales

“The journey is only over, once the destination has been reached.”

+31 187 685080
bram@vdhcompany.com

Verstuur e-mail
Sluiten

VDH Middelharnis

Forwarding, Warehousing & Customs

Johan van der Wende

Johan van der Wende

Heftruckchauffeur

“Zo’n warehouse is de schakel tussen de leverancier en de bestemming.”




Johan van der Wende
Heftruckchauffeur

VDH Moerdijk (HQ)

Forwarding, Warehousing, Customs & Logistics

Maria Perez

Maria Perez

Administratie

Maria Perez
Administratie

“Ik vind het belangrijk dat je nét dat stapje extra zet.”

+31 168 745700
maria@vdhcompany.com

Verstuur e-mail
Sluiten
Jordy Frank

Jordy Frank

Planner/Warehousing

Jordy Frank
Planner/Warehousing

“Als het niet kan zoals het moet, dan moet het zoals het kan. Als het maar gebeurt.”

+31 168 745700
jordy@vdhcompany.com

Verstuur e-mail
Sluiten
Aziz Chamach

Aziz Chamach

Planner

Aziz Chamach
Planner

“Mijn motto? Dat is “Komt voor elkaar!”

+31 168 745700
aziz@vdhcompany.com

Verstuur e-mail
Sluiten
Peter van Zielst

Peter van Zielst

Planner

Peter van Zielst
Planner

“We get the job done!”

+31 168 745700
peter@vdhcompany.com

Verstuur e-mail
Sluiten
Marco Nagtegaal

Marco Nagtegaal

Planner

Marco Nagtegaal
Planner

“k ben die vent die het gewoon dóet terwijl iemand anders zegt dat het niet kan.”

+31 168 745700
marco@vdhcompany.com

Verstuur e-mail
Sluiten
Rene van der Groef

Rene van der Groef

Chartering

Rene van der Groef
Chartering

“Uiteindelijk hebben we allemaal hetzelfde doel voor ogen.”

+31 168 745700
rene@vdhcompany.com

Verstuur e-mail
Sluiten
Jouri Gouweloos

Jouri Gouweloos

Vrachtwagenchauffeur

“Ook als het onmogelijke van ons gevraagd wordt, dan gaan we ervoor.”




Jouri Gouweloos
Vrachtwagenchauffeur

Roy Kievit

Roy Kievit

Heftruckchauffeur

“Ik vind het belangrijk dat collega’s op me kunnen rekenen.”




Roy Kievit
Heftruckchauffeur

Jacob van der Spaan

Jacob van der Spaan

Declarant / Warehousing

Jacob van der Spaan
Declarant / Warehousing

“Tien containers naar China of één pallet naar Antwerpen: allebei even belangrijk!”

+31 168 745700
jacob@vdhcompany.com

Verstuur e-mail
Sluiten
Rene Vos

Rene Vos

Warehousing / Fust

Rene Vos
Warehousing / Fust

“Klanten willen vaak direct een oplossing. Dat snap ik wel.”

+31 168 204000
rene@vdhcompany.com

Verstuur e-mail
Sluiten
Anrik Breur

Anrik Breur

Warehouse Manager

Anrik Breur
Warehouse Manager

“We zijn een soort hotel, maar dan voor spullen. De service moet dus optimaal zijn.”

+31 168 204000
anrik@vdhcompany.com

Verstuur e-mail
Sluiten
Swavek Sadowski

Swavek Sadowski

Chartering

“We werken hier met een team van echte aanpakkers.”




Swavek Sadowski
Chartering

VDH Ridderkerk

Forwarding, Warehousing & Logistics

Corne Grinwis

Corne Grinwis

Vrachtwagenchauffeur

“k voel me tijdens het transport echt verantwoordelijk voor wat er in die container zit.”




Corne Grinwis
Vrachtwagenchauffeur

Tim Rodenhuis

Tim Rodenhuis

Declarant

Tim Rodenhuis
Declarant

“Iedereen is hier van even groot belang.”

+31 174 243221
tim@vdhcompany.com

Verstuur e-mail
Sluiten
Roland Schop

Roland Schop

Declarant

Roland Schop
Declarant

“Trainingen, cursussen, studie … we blijven van alle ontwikkelingen op de hoogte.”

+31 174 243221
roland@vdhcompany.com

Verstuur e-mail
Sluiten
Marja Janse

Marja Janse

Administratie

Marja Janse
Administratie

“Ook ik ben freight manager, want zonder administratie staat alles stil!”

+31 174 243221
marja@vdhcompany.com

Verstuur e-mail
Sluiten
Dim Tabak

Dim Tabak

Loods Medewerker

“Even een tandje erbij … laat dat maar aan ons over.””




Dim Tabak
Loods Medewerker