Freight Managers

Bel ons, wij maken van uw probleem ons succes!

We werken in kleine teams, met uiteenlopende specialismen. Bij VDH is iedereen uniek, net als onze klanten! Samen streven we naar maximale service en excellente kwaliteit! Echter zijn we ook groot genoeg om u alle diensten te kunnen bieden die u van een professionele transporteur verwacht. 

Wie zijn de freight managers

VDH Dirksland

Forwarding & Customs

Jouri Gouweloos

Jouri Gouweloos

Heftruckchauffeur

“Ook als het onmogelijke van ons gevraagd wordt, dan gaan we ervoor.”




Jouri Gouweloos
Heftruckchauffeur

Hans Heestermans

Hans Heestermans

Vrachtwagenchauffeur

“Je rijdt niet zomaar met een container … dat is waardevol bezit van je klant!”




Hans Heestermans
Vrachtwagenchauffeur

Leo van der Wende

Leo van der Wende

Heftruckchauffeur

“Ons team is een soort familie. We hebben aan een half woord genoeg.”




Leo van der Wende
Heftruckchauffeur

Anna-Marie Mastenbroek

Anna-Marie Mastenbroek

Declarant / Expediteur

Anna-Marie Mastenbroek
Declarant / Expediteur

“Het is zó belangrijk dat onze klanten op ons kunnen vertrouwen. Daar is iedereen hier van doordrongen.”

+31 187 685 080
anna-marie@vdhcompany.com

Verstuur e-mail
Sluiten
Lauran Contant

Lauran Contant

Warehousing / Transport

Lauran Contant
Warehousing / Transport

“Wat we doen, doen we goed. En wat we beloven doen we!”

+31 187 685080
lauran@vdhcompany.com

Verstuur e-mail
Sluiten
Richard Breure

Richard Breure

Warehousing / Declarant

Richard Breure
Warehousing / Declarant

“We hebben wereldwijd een enorm netwerk. Dat werkt prettig en lekker snel.”

+31 187 685080
richard@vdhcompany.com

Verstuur e-mail
Sluiten
Paul van der Meijde

Paul van der Meijde

Zeevracht / Declarant

Paul van der Meijde
Zeevracht / Declarant

“Mijn belangrijkste taak is om ervoor te zorgen dat mijn klanten zich geen zorgen maken.”

+31 187 685083
paul@vdhcompany.com

Verstuur e-mail
Sluiten
Gerda van der Sluis

Gerda van der Sluis

Administratie

Gerda van der Sluis
Administratie

“Service is een mentaliteit, geen afdeling!”

+31 187 487485
gerda@vdhcompany.com

Verstuur e-mail
Sluiten
Martijn Heestermans

Martijn Heestermans

Directie

Martijn Heestermans
Directie

“Travelling is a possibility to add value, no matter who, or what you are.”

+31 187 487485
martijn@vdhcompany.com

Verstuur e-mail
Sluiten
Jan van Dongen

Jan van Dongen

Directie

Jan van Dongen
Directie

“No matter what you believe in, everything in life is on it’s way to a destination.”

+31 187 685080
jan@vdhcompany.com

Verstuur e-mail
Sluiten
Bram Heerschap

Bram Heerschap

Customs / Sales

Bram Heerschap
Customs / Sales

“De reis is pas voorbij als de bestemming is bereikt.”

+31 187 685080
bram@vdhcompany.com

Verstuur e-mail
Sluiten
Christian Hoogzand

Christian Hoogzand

Declarant / Expediteur

“Iedereen is hier van even groot belang.”




Christian Hoogzand
Declarant / Expediteur

+31187685080
christian@vdhcompany.com

Harry van Alphen

Harry van Alphen

Sales

“Of ik vind een weg, of ik maak er een.”
Mel Xu / 徐翔宇

Mel Xu / 徐翔宇

Sales

Mel Xu / 徐翔宇
Sales

“Een berg verzetten begint met het verplaatsen van kleine steentjes”

+31 657 170 858
melxu@vdhcompany.com

Verstuur e-mail
Sluiten

VDH Hazeldonk

Warehousing

Brian Woen

Brian Woen

Logistiek medewerker

“Ik voel me tijdens het transport echt verantwoordelijk voor wat er in die container zit.”




Brian Woen
Logistiek medewerker

Carmen Erkamp

Carmen Erkamp

Expediteur

Carmen Erkamp
Expediteur

“Ik voel me tijdens het transport echt verantwoordelijk voor wat er in die container zit.”

+31 763 036 403
carmen@vdhcompany.com

Verstuur e-mail
Sluiten
Corné Voeten

Corné Voeten

Logistiek medewerker

“Iedereen is hier van even groot belang.”




Corné Voeten
Logistiek medewerker

El Tahir Ahmed

El Tahir Ahmed

Logistiek medewerker

“Ik voel me tijdens het transport echt verantwoordelijk voor wat er in die container zit.”




El Tahir Ahmed
Logistiek medewerker

Elze Knoester

Elze Knoester

Declarant

Elze Knoester
Declarant

“Nauwkeurigheid en heldere communicatie, dat zijn mijn speerpunten.”

+31 763 036 407
elze@vdhcompany.com

Verstuur e-mail
Sluiten
Emil Slamet

Emil Slamet

Logistiek medewerker

“Trainingen, cursussen, studie … we blijven van alle ontwikkelingen op de hoogte.”




Emil Slamet
Logistiek medewerker

Evert Dubbelman

Evert Dubbelman

Logistiek medewerker

“Trainingen, cursussen, studie … we blijven van alle ontwikkelingen op de hoogte.”




Evert Dubbelman
Logistiek medewerker

Gertjan van der Meer

Gertjan van der Meer

Accountmanager

Gertjan van der Meer
Accountmanager

“Ik voel me tijdens het transport echt verantwoordelijk voor wat er in die container zit.”

+31 763 036 405
gertjan@vdhcompany.com

Verstuur e-mail
Sluiten
Ginio Wijngaarde

Ginio Wijngaarde

Logistiek medwerker

“Ik voel me tijdens het transport echt verantwoordelijk voor wat er in die container zit.”




Ginio Wijngaarde
Logistiek medwerker

Giovanni Vermunt

Giovanni Vermunt

Logistiek medewerker

“Trainingen, cursussen, studie … we blijven van alle ontwikkelingen op de hoogte.”




Giovanni Vermunt
Logistiek medewerker

Hamed Byao

Hamed Byao

Logistiek medewerker

“Klanten moeten voor de volle 100% op mij kunnen vertrouwen!”




Hamed Byao
Logistiek medewerker

Han van Vossen

Han van Vossen

Teamleider Warehousing

Han van Vossen
Teamleider Warehousing

“Klanten moeten voor de volle 100% op mij kunnen vertrouwen!”

han@vdhcompany.com

Verstuur e-mail
Sluiten
Harold Spaninks

Harold Spaninks

Logistiek medewerker

“Iedereen is hier van even groot belang.”




Harold Spaninks
Logistiek medewerker

Jan Maarten van Noort

Jan Maarten van Noort

Managing director

Jan Maarten van Noort
Managing director

“Ik voel me tijdens het transport echt verantwoordelijk voor wat er in die container zit.”

+31 763 036 406
janmaarten@vdhcompany.com

Verstuur e-mail
Sluiten
Jelle van Sprundel

Jelle van Sprundel

Administratief medewerker

Jelle van Sprundel
Administratief medewerker

“We begeleiden transport van A naar B en van A tot Z!”

jelle@vdhcompany.com

Verstuur e-mail
Sluiten
Jojanneke Stams

Jojanneke Stams

Accountmanager

Jojanneke Stams
Accountmanager

“Ik voel me tijdens het transport echt verantwoordelijk voor wat er in die container zit.”

+31 763 036 402
jojanneke@vdhcompany.com

Verstuur e-mail
Sluiten
Judith Bijsterveld

Judith Bijsterveld

Administratief medewerker

Judith Bijsterveld
Administratief medewerker

“Klanten moeten voor de volle 100% op mij kunnen vertrouwen!”

+31 763 036 401
judith@vdhcompany.com

Verstuur e-mail
Sluiten
Marcel Brouwers

Marcel Brouwers

Teamleider Warehousing

Marcel Brouwers
Teamleider Warehousing

“Klanten moeten voor de volle 100% op mij kunnen vertrouwen!”

marcel@vdhcompany.com

Verstuur e-mail
Sluiten
Martijn Klemans

Martijn Klemans

Expediteur

Martijn Klemans
Expediteur

“We begeleiden transport van A naar B en van A tot Z!”

+31 763 036 409
martijn.klemans@vdhcompany.com

Verstuur e-mail
Sluiten
Murat Özsoy

Murat Özsoy

Logistiek medewerker

“Klanten moeten voor de volle 100% op mij kunnen vertrouwen!”




Murat Özsoy
Logistiek medewerker

Nick van der Meer-Gosens

Nick van der Meer-Gosens

Logistiek medewerker

“We begeleiden transport van A naar B en van A tot Z!”




Nick van der Meer-Gosens
Logistiek medewerker

Phileppine Sekewaël

Phileppine Sekewaël

Administratie

“Klanten moeten voor de volle 100% op mij kunnen vertrouwen!”




Phileppine Sekewaël
Administratie

Rafal Sowa

Rafal Sowa

Logistiekmedewerker

“Iedereen is hier van even groot belang.”




Rafal Sowa
Logistiekmedewerker

Riky Jansen

Riky Jansen

Logistiek medewerker

“Iedereen is hier van even groot belang.”




Riky Jansen
Logistiek medewerker

Rinesh Bishesar

Rinesh Bishesar

Administratief medewerker

Rinesh Bishesar
Administratief medewerker

“Ik voel me tijdens het transport echt verantwoordelijk voor wat er in die container zit.”

rinesh@vdhcompany.com

Verstuur e-mail
Sluiten
Seyed Mokiem

Seyed Mokiem

Accountmanager

Seyed Mokiem
Accountmanager

“Klanten moeten voor de volle 100% op mij kunnen vertrouwen!”

+31 763 036 404
seyed@vdhcompany.com

Verstuur e-mail
Sluiten
Stef Voesenek

Stef Voesenek

Administratief medewerker

Stef Voesenek
Administratief medewerker

“Trainingen, cursussen, studie … we blijven van alle ontwikkelingen op de hoogte.”

+31 763 036 408
stef@vdhcompany.com

Verstuur e-mail
Sluiten
Wesley Korten

Wesley Korten

Logistiek medewerker

“Iedereen is hier van even groot belang.”




Wesley Korten
Logistiek medewerker

Zbyszek Krezalek

Zbyszek Krezalek

Logistiek medewerker

“Trainingen, cursussen, studie … we blijven van alle ontwikkelingen op de hoogte.”




Zbyszek Krezalek
Logistiek medewerker

VDH Middelharnis

Forwarding, Warehousing & Customs

Johan van der Wende

Johan van der Wende

Heftruckchauffeur

“Ons warehouse is de schakel tussen de leverancier en de bestemming”




Johan van der Wende
Heftruckchauffeur

VDH Moerdijk (HQ)

Forwarding, Warehousing, Customs & Logistics

Corne Grinwis

Corne Grinwis

Vrachtwagenchauffeur

“k voel me tijdens het transport echt verantwoordelijk voor wat er in die container zit.”




Corne Grinwis
Vrachtwagenchauffeur

Maria Perez

Maria Perez

Administratie

Maria Perez
Administratie

“Ik vind het belangrijk dat je nét dat stapje extra zet.”

+31 168 745700
maria@vdhcompany.com

Verstuur e-mail
Sluiten
Jordy Frank

Jordy Frank

Planner/Warehousing

Jordy Frank
Planner/Warehousing

“Als het niet kan zoals het moet, dan moet het zoals het kan. Als het maar gebeurt.”

+31 168 745700
jordy@vdhcompany.com

Verstuur e-mail
Sluiten
Marko Bakelaar

Marko Bakelaar

Hoofd financiën

“Het gaat er niet over hoeveel iets kost, maar hoeveel iets oplevert.”




Marko Bakelaar
Hoofd financiën

marko@vdhcompany.com

Peter van Zielst

Peter van Zielst

Planner

Peter van Zielst
Planner

“Wij krijgen alles gedaan!”

+31 168 745700
peter@vdhcompany.com

Verstuur e-mail
Sluiten
Marco Nagtegaal

Marco Nagtegaal

Planner

Marco Nagtegaal
Planner

“k ben die vent die het gewoon dóet terwijl iemand anders zegt dat het niet kan.”

+31 168 745700
marco@vdhcompany.com

Verstuur e-mail
Sluiten
Rene van der Groef

Rene van der Groef

Chartering

Rene van der Groef
Chartering

“Uiteindelijk hebben we allemaal hetzelfde doel voor ogen.”

+31 168 745700
rene@vdhcompany.com

Verstuur e-mail
Sluiten
Martin Jongejan

Martin Jongejan

Heftruckchauffeur

“De lepels van mijn heftruck zijn een verlengstuk van mijn handen.”




Martin Jongejan
Heftruckchauffeur

Roy Kievit

Roy Kievit

Heftruckchauffeur

“Ik vind het belangrijk dat collega’s op me kunnen rekenen.”




Roy Kievit
Heftruckchauffeur

Jacob van der Spaan

Jacob van der Spaan

Declarant / Warehousing

Jacob van der Spaan
Declarant / Warehousing

“Tien containers naar China of één pallet naar Antwerpen: allebei even belangrijk!”

+31 168 745700
jacob@vdhcompany.com

Verstuur e-mail
Sluiten
Rene Vos

Rene Vos

Warehousing / Fust

Rene Vos
Warehousing / Fust

“Klanten willen vaak direct een oplossing. Daar zorg ik voor.”

+31 168 204000
rene.vos@vdhcompany.com

Verstuur e-mail
Sluiten
Anrik Breur

Anrik Breur

Warehouse Manager

Anrik Breur
Warehouse Manager

“We zijn een soort hotel, maar dan voor spullen. De service moet dus optimaal zijn.”

+31 168 204000
anrik@vdhcompany.com

Verstuur e-mail
Sluiten
Swavek Sadowski

Swavek Sadowski

Chartering

“We werken hier met een team van echte aanpakkers.”




Swavek Sadowski
Chartering

+31168745700
swavek@vdhcompany.com

Hans Admiraal

Hans Admiraal

Vrachtwagenchauffeur

“Transport is samenwerken. En dat kunnen we hier als de beste.”




Hans Admiraal
Vrachtwagenchauffeur

Adélia Queijo Perez

Adélia Queijo Perez

Administratie

Adélia Queijo Perez
Administratie

“Iedereen is hier van even groot belang.”

+31 168 745 762
adelia@vdhcompany.com

Verstuur e-mail
Sluiten
Anne Stouten

Anne Stouten

Administratie

Anne Stouten
Administratie

“We begeleiden transport van A naar B en van A tot Z!”

+31 168 745 763
anne@vdhcompany.com

Verstuur e-mail
Sluiten
Ben Verwijs

Ben Verwijs

Expediteur

Ben Verwijs
Expediteur

“Klanten moeten voor de volle 100% op mij kunnen vertrouwen!”

+31 168 745 774
ben@vdhcompany.com

Verstuur e-mail
Sluiten
Davy Schellevis

Davy Schellevis

Assistent expediteur

Davy Schellevis
Assistent expediteur

“Ik voel me tijdens het transport echt verantwoordelijk voor wat er in die container zit.”

+31 168 745 770
davy@vdhcompany.com

Verstuur e-mail
Sluiten
Eric van Dongen

Eric van Dongen

Logistiek medewerker

“Ik voel me tijdens het transport echt verantwoordelijk voor wat er in die container zit.”




Eric van Dongen
Logistiek medewerker

Hans Stoutjesdijk

Hans Stoutjesdijk

Logistiek medewerker

“Klanten moeten voor de volle 100% op mij kunnen vertrouwen!”




Hans Stoutjesdijk
Logistiek medewerker

Jan Lassche

Jan Lassche

Planning Spanje/Portugal

“Ik voel me tijdens het transport echt verantwoordelijk voor wat er in die container zit.”




Jan Lassche
Planning Spanje/Portugal

Jasper Biesheuvel

Jasper Biesheuvel

Financiële administratie

“Wij wachten niet op een goede dag, die maken we als team met elkaar!”




Jasper Biesheuvel
Financiële administratie

+168 745 772
jasper@vdhcompany.com

Jermo de Regt

Jermo de Regt

Logistiek medewerker

“Trainingen, cursussen, studie … we blijven van alle ontwikkelingen op de hoogte.”




Jermo de Regt
Logistiek medewerker

Jesse Kieviet

Jesse Kieviet

Chartering

Jesse Kieviet
Chartering

“Klanten moeten voor de volle 100% op mij kunnen vertrouwen!”

+31 168 745 749
jesse@vdhcompany.com

Verstuur e-mail
Sluiten
John van Bergen

John van Bergen

Chauffeur

John van Bergen
Chauffeur

“Klanten moeten voor de volle 100% op mij kunnen vertrouwen!”

Verstuur e-mail
Sluiten
Kristel Timmers

Kristel Timmers

HR / Quality assistent

Kristel Timmers
HR / Quality assistent

“Trainingen, cursussen, studie … we blijven van alle ontwikkelingen op de hoogte.”

+31 168 745 771
kristel@vdhcompany.com

Verstuur e-mail
Sluiten
Lars Jongejan

Lars Jongejan

Export Spanje

Lars Jongejan
Export Spanje

“Bij rustig weer kan iedereen stuurman zijn, wij ook bij storm.”

+31 168 745 705
lars@vdhcompany.com

Verstuur e-mail
Sluiten
Marco Troost

Marco Troost

Logistiek medewerker

“We leren van elkaar, ervaring wordt graag gedeeld!”




Marco Troost
Logistiek medewerker

Martijn Reijngoudt

Martijn Reijngoudt

Expediteur

“We begeleiden transport van A naar B en van A tot Z!”




Martijn Reijngoudt
Expediteur

Martijn.reijngoudt@vdhcompany.com

Maurice Nagtegaal

Maurice Nagtegaal

Planning

“Het doel is om toegevoegde waarde te bieden aan de klant.”




Maurice Nagtegaal
Planning

maurice@vdhcompany.com

Nicky Walpot

Nicky Walpot

Logistiek medewerker

“Veiligheid voor snelheid is de regel in ons magazijn.”




Nicky Walpot
Logistiek medewerker

Niels van der Groef

Niels van der Groef

Chartering

Niels van der Groef
Chartering

“Trainingen, cursussen, studie … we blijven van alle ontwikkelingen op de hoogte.”

+31 168 745 746
niels@vdhcompany.com

Verstuur e-mail
Sluiten
Peter-Jan Fontijne

Peter-Jan Fontijne

Logistiek medewerker

“Saaie dagen? Die bestaan hier niet!”




Peter-Jan Fontijne
Logistiek medewerker

Richard Broeders

Richard Broeders

Transportplanner

Richard Broeders
Transportplanner

“Iedereen is hier van even groot belang.”

+31 168 745700
richard.broeders@vdhcompany.com

Verstuur e-mail
Sluiten
Terry Akershoek

Terry Akershoek

Chartering

Terry Akershoek
Chartering

“Trainingen, cursussen, studie … we blijven van alle ontwikkelingen op de hoogte.”

+31 168 745 747
terry@vdhcompany.com

Verstuur e-mail
Sluiten
Wiljan Driece

Wiljan Driece

Planner

Wiljan Driece
Planner

“Klanten zijn partners voor ons: samen zetten we een resultaat neer.”

wiljan@vdhcompany.com

Verstuur e-mail
Sluiten

VDH Ridderkerk

Forwarding, Warehousing & Logistics

Tim Rodenhuis

Tim Rodenhuis

Declarant

Tim Rodenhuis
Declarant

“Iedereen is hier van even groot belang.”

+31 180 239 331
tim@vdhcompany.com

Verstuur e-mail
Sluiten
Marja Janse

Marja Janse

Administratie

Marja Janse
Administratie

“Ook ik ben freight manager, want zonder administratie staat alles stil!”

+31 180 239 332
marja@vdhcompany.com

Verstuur e-mail
Sluiten
Dim Tabak

Dim Tabak

Loods Medewerker

“Even een tandje erbij … laat dat maar aan ons over.”




Dim Tabak
Loods Medewerker

Ard-Jan van Bergeijk

Ard-Jan van Bergeijk

Logistiek medewerker

“Iedereen is hier van even groot belang.”




Ard-Jan van Bergeijk
Logistiek medewerker

Frouke van der Meulen

Frouke van der Meulen

Expediteur

Frouke van der Meulen
Expediteur

“Iedereen is hier van even groot belang.”

+31 180 239 334
frouke@vdhcompany.com

Verstuur e-mail
Sluiten
Geert van den Berg

Geert van den Berg

Logistiek medewerker

“We begeleiden transport van A naar B en van A tot Z!”




Geert van den Berg
Logistiek medewerker

Jaco van Galen

Jaco van Galen

Heftruckchauffeur

“Iedereen is hier van even groot belang.”




Jaco van Galen
Heftruckchauffeur

Jim van der Geijn

Jim van der Geijn

Declarant

Jim van der Geijn
Declarant

“Klanten moeten voor de volle 100% op mij kunnen vertrouwen!”

+31 180 239 300
jim@vdhcompany.com

Verstuur e-mail
Sluiten
Marcel Kwantes

Marcel Kwantes

Expediteur

Marcel Kwantes
Expediteur

“We begeleiden transport van A naar B en van A tot Z!”

+31 180 239 300
marcel@vdhcompany.com

Verstuur e-mail
Sluiten
Rob van Gameren

Rob van Gameren

Logistiek medewerker

“Iedereen is hier van even groot belang.”




Rob van Gameren
Logistiek medewerker

Robin Vergouwe

Robin Vergouwe

Expediteur

Robin Vergouwe
Expediteur

“Trainingen, cursussen, studie … we blijven van alle ontwikkelingen op de hoogte.”

+31 180 239 337
robin@vdhcompany.com

Verstuur e-mail
Sluiten
Sabine Hartensveld

Sabine Hartensveld

Administratie

Sabine Hartensveld
Administratie

“Klanten moeten voor de volle 100% op mij kunnen vertrouwen!”

+31 180 239 335
sabine@vdhcompany.com

Verstuur e-mail
Sluiten