Freight Managers

Bel ons, wij maken van uw probleem ons succes!

We werken in kleine teams, met uiteenlopende specialismen. Bij VDH is iedereen uniek, net als onze klanten! Samen streven we naar maximale service en excellente kwaliteit! Echter zijn we ook groot genoeg om u alle diensten te kunnen bieden die u van een professionele transporteur verwacht. 

Wie zijn de freight managers

VDH Dirksland

Forwarding & Customs

Hans Heestermans

Hans Heestermans

Vrachtwagenchauffeur

“Je rijdt niet zomaar met een container … dat is waardevol bezit van je klant!”




Hans Heestermans
Vrachtwagenchauffeur

Leo van der Wende

Leo van der Wende

Heftruckchauffeur

“Ons team is een soort familie. We hebben aan een half woord genoeg.”




Leo van der Wende
Heftruckchauffeur

Anna-Marie Mastenbroek

Anna-Marie Mastenbroek

Allround / IFS

Anna-Marie Mastenbroek
Allround / IFS

“Het is zó belangrijk dat onze klanten op ons kunnen vertrouwen. Daar is iedereen hier van doordrongen.”

+31 187 605080
anna-marie@vdhcompany.com

Verstuur e-mail
Sluiten
Lauran Contant

Lauran Contant

Warehousing / Transport

Lauran Contant
Warehousing / Transport

“Wat we doen, doen we goed. En wat we beloven doen we!”

+31 187 685080
lauran@vdhcompany.com

Verstuur e-mail
Sluiten
Richard Breure

Richard Breure

Warehousing / Declarant

Richard Breure
Warehousing / Declarant

“We hebben wereldwijd een enorm netwerk. Dat werkt prettig en lekker snel.”

+31 187 685080
richard@vdhcompany.com

Verstuur e-mail
Sluiten
Hans Admiraal

Hans Admiraal

Vrachtwagenchauffeur

“Transport is samenwerken. En dat kunnen we hier als de beste.”




Hans Admiraal
Vrachtwagenchauffeur

Paul van der Meijde

Paul van der Meijde

Zeevracht / Declarant

Paul van der Meijde
Zeevracht / Declarant

“Mijn belangrijkste taak is om ervoor te zorgen dat mijn klanten zich geen zorgen maken.”

+31 187 685083
paul@vdhcompany.com

Verstuur e-mail
Sluiten
Gerda van der Sluis

Gerda van der Sluis

Administratie

Gerda van der Sluis
Administratie

“Service is een mentaliteit, geen afdeling!”

+31 187 487485
gerda@vdhcompany.com

Verstuur e-mail
Sluiten
Martijn Heestermans

Martijn Heestermans

Directie

Martijn Heestermans
Directie

“Travelling is a possibility to add value, no matter who, or what you are.”

+31 187 487485
martijn@vdhcompany.com

Verstuur e-mail
Sluiten
Jan van Dongen

Jan van Dongen

Directie

Jan van Dongen
Directie

“No matter what you believe in, everything in life is on it’s way to a destination.”

+31 187 685080
jan@vdhcompany.com

Verstuur e-mail
Sluiten
Bram Heerschap

Bram Heerschap

Customs / Sales

Bram Heerschap
Customs / Sales

“De reis is pas voorbij als de bestemming is bereikt.”

+31 187 685080
bram@vdhcompany.com

Verstuur e-mail
Sluiten
Christian Hoogzand

Christian Hoogzand

“Klanten moeten voor de volle 100% op mij kunnen vertrouwen!”
Harry van Alphen

Harry van Alphen

Sales

“Of ik vind een weg, of ik maak er een.”
Lars Knops

Lars Knops

Logistiek medewerker

“Snel en foutloos een vrachtwagen laden, dat is de uitdaging.”




Lars Knops
Logistiek medewerker

Mel Xu / 徐翔宇

Mel Xu / 徐翔宇

“Een berg verzetten begint met het verplaatsen van kleine steentjes”




Mel Xu / 徐翔宇

melxu@vdhcompany.com

VDH Middelharnis

Forwarding, Warehousing & Customs

Johan van der Wende

Johan van der Wende

Heftruckchauffeur

“Ons warehouse is de schakel tussen de leverancier en de bestemming”




Johan van der Wende
Heftruckchauffeur

VDH Moerdijk (HQ)

Forwarding, Warehousing, Customs & Logistics

Maria Perez

Maria Perez

Administratie

Maria Perez
Administratie

“Ik vind het belangrijk dat je nét dat stapje extra zet.”

+31 168 745700
maria@vdhcompany.com

Verstuur e-mail
Sluiten
Jordy Frank

Jordy Frank

Planner/Warehousing

Jordy Frank
Planner/Warehousing

“Als het niet kan zoals het moet, dan moet het zoals het kan. Als het maar gebeurt.”

+31 168 745700
jordy@vdhcompany.com

Verstuur e-mail
Sluiten
Marco Bakelaar

Marco Bakelaar

Hoofd financiën

“Het gaat er niet over hoeveel iets kost, maar hoeveel iets oplevert.”




Marco Bakelaar
Hoofd financiën

marco@vdhcompany.com

Peter van Zielst

Peter van Zielst

Planner

Peter van Zielst
Planner

“Wij krijgen alles gedaan!”

+31 168 745700
peter@vdhcompany.com

Verstuur e-mail
Sluiten
Marco Nagtegaal

Marco Nagtegaal

Planner

Marco Nagtegaal
Planner

“k ben die vent die het gewoon dóet terwijl iemand anders zegt dat het niet kan.”

+31 168 745700
marco@vdhcompany.com

Verstuur e-mail
Sluiten
Rene van der Groef

Rene van der Groef

Chartering

Rene van der Groef
Chartering

“Uiteindelijk hebben we allemaal hetzelfde doel voor ogen.”

+31 168 745700
rene@vdhcompany.com

Verstuur e-mail
Sluiten
Martin Jongejan

Martin Jongejan

Heftruckchauffeur

“De lepels van mijn heftruck zijn een verlengstuk van mijn handen.”




Martin Jongejan
Heftruckchauffeur

Jouri Gouweloos

Jouri Gouweloos

Heftruckchauffeur

“Ook als het onmogelijke van ons gevraagd wordt, dan gaan we ervoor.”




Jouri Gouweloos
Heftruckchauffeur

Roy Kievit

Roy Kievit

Heftruckchauffeur

“Ik vind het belangrijk dat collega’s op me kunnen rekenen.”




Roy Kievit
Heftruckchauffeur

Jacob van der Spaan

Jacob van der Spaan

Declarant / Warehousing

Jacob van der Spaan
Declarant / Warehousing

“Tien containers naar China of één pallet naar Antwerpen: allebei even belangrijk!”

+31 168 745700
jacob@vdhcompany.com

Verstuur e-mail
Sluiten
Rene Vos

Rene Vos

Warehousing / Fust

Rene Vos
Warehousing / Fust

“Klanten willen vaak direct een oplossing. Daar zorg ik voor.”

+31 168 204000
rene.vos@vdhcompany.com

Verstuur e-mail
Sluiten
Anrik Breur

Anrik Breur

Warehouse Manager

Anrik Breur
Warehouse Manager

“We zijn een soort hotel, maar dan voor spullen. De service moet dus optimaal zijn.”

+31 168 204000
anrik@vdhcompany.com

Verstuur e-mail
Sluiten
Swavek Sadowski

Swavek Sadowski

Chartering

“We werken hier met een team van echte aanpakkers.”




Swavek Sadowski
Chartering

+31168745700
swavek@vdhcompany.com

Bas Teeuw

Bas Teeuw

Logistiek medewerker

“Klanten moeten voor de volle 100% op mij kunnen vertrouwen!”




Bas Teeuw
Logistiek medewerker

Daniël Müllenberg

Daniël Müllenberg

Logistiek medewerker

“Een schone werkplek betekent een strakke en opgeruimde loods.”




Daniël Müllenberg
Logistiek medewerker

Hans Stoutjesdijk

Hans Stoutjesdijk

Logistiek medewerker

“We begeleiden transport van A naar B en van A tot Z!”




Hans Stoutjesdijk
Logistiek medewerker

Jan Lassche

Jan Lassche

Planning Spanje/Portugal

“Iedereen is hier van even groot belang.”




Jan Lassche
Planning Spanje/Portugal

Jasper Biesheuvel

Jasper Biesheuvel

Administratief medewerker

“Wij wachten niet op een goede dag, die maken we als team met elkaar!”




Jasper Biesheuvel
Administratief medewerker

jasper@vdhcompany.com

Lars Jongejan

Lars Jongejan

Planning Scandinavië

“Bij rustig weer kan iedereen stuurman zijn, wij ook bij storm.”




Lars Jongejan
Planning Scandinavië

lars@vdhcompany.com

Marco Troost

Marco Troost

Logistiek medewerker

“We leren van elkaar, ervaring wordt graag gedeeld!”




Marco Troost
Logistiek medewerker

Martijn Reynhoudt

Martijn Reynhoudt

Expediteur

“We begeleiden transport van A naar B en van A tot Z!”




Martijn Reynhoudt
Expediteur

Martijn.reynhoudt@vdhcompany.com

Maurice Nagtegaal

Maurice Nagtegaal

Planning

“Het doel is om toegevoegde waarde te bieden aan de klant.”




Maurice Nagtegaal
Planning

maurice@vdhcompany.com

Natasja Bouwer

Natasja Bouwer

Administratie

“Iedereen is hier van even groot belang.”




Natasja Bouwer
Administratie

natasja@vdhcompany.com

Nicky Walpot

Nicky Walpot

Logistiek medewerker

“Veiligheid voor snelheid is de regel in ons magazijn.”




Nicky Walpot
Logistiek medewerker

Peter-Jan Fontijne

Peter-Jan Fontijne

Logistiek medewerker

“Saaie dagen? Die bestaan hier niet!”




Peter-Jan Fontijne
Logistiek medewerker

Wiljan Driece

Wiljan Driece

Planner

Wiljan Driece
Planner

“Klanten zijn partners voor ons: samen zetten we een resultaat neer.”

wiljan@vdhcompany.com

Verstuur e-mail
Sluiten

VDH Ridderkerk

Forwarding, Warehousing & Logistics

Corne Grinwis

Corne Grinwis

Vrachtwagenchauffeur

“k voel me tijdens het transport echt verantwoordelijk voor wat er in die container zit.”




Corne Grinwis
Vrachtwagenchauffeur

Tim Rodenhuis

Tim Rodenhuis

Declarant

Tim Rodenhuis
Declarant

“Iedereen is hier van even groot belang.”

+31 174 243221
tim@vdhcompany.com

Verstuur e-mail
Sluiten
Roland Schop

Roland Schop

Declarant

Roland Schop
Declarant

“Trainingen, cursussen, studie … we blijven van alle ontwikkelingen op de hoogte.”

+31 174 243221
roland@vdhcompany.com

Verstuur e-mail
Sluiten
Marja Janse

Marja Janse

Administratie

Marja Janse
Administratie

“Ook ik ben freight manager, want zonder administratie staat alles stil!”

+31 174 243221
marja@vdhcompany.com

Verstuur e-mail
Sluiten
Elze Knoester

Elze Knoester

Declarant

“Nauwkeurigheid en heldere communicatie, dat zijn mijn speerpunten.”




Elze Knoester
Declarant

+31174243221
elze@vdhcompany.com

Dim Tabak

Dim Tabak

Loods Medewerker

“Even een tandje erbij … laat dat maar aan ons over.”




Dim Tabak
Loods Medewerker